Redesign logotypu Dalselv Design – Corporate Identity Design

Pro společnost Dalselv Design jejíž specializací je projektová a konstrukční činnost v koksárenském průmyslu se zaměřením na zařízení pro koksovny, koksárenské baterie a obsluhovací stroje jsme zpracovali redesign logotypu. Našim úkolem bylo vytvořit logotyp důvěryhodné, kvalitní, spolehlivé a profesionální společnosti, která budeje své podnikání na pevných základech mnohaleté poctivé práce a na flexibilním a aktivním přístupu k řešení jednotlivých obchodních případů. Strategickým cílem společnosti DALSELV DESIGN je stát se lídrem a respektovaným, spolehlivým a seriózním partnerem nejen v České republice, ale také na světových trzích, zejména v rámci středoevropského a východoevropského teritoria. Součástí vytvoření logotypu je také základní grafický manuál a návrh jednotné vizuální linky.

 

 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky