Corporate identity design - výsledky vyhledávání

16 výsledků odpovídajících výrazu Corporate Identity Design

Polep automatu na vodu - velkoplošný tisk

Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme vytvořili reklamní polep automatu na vodu. Grafika polepu navazuje na jednotný vizuální styl vytvořený našim reklamním studiem. Jednotný vizuální styl je postupně aplikován do praxe. Automat na vodu je umístěn na zákaznickém oddělení společnosti.

Polep dodávky HOCO Bauelemente

Pro společnost Colour Trade dovozce vysoce kvalitních plastových oken a dveří HOCO jsme zhotovili polep dodávkových automobilů. Polep dodávky navazuje na Corporate Identity Design společnosti HOCO. Pro delší životnost jsme použili polep s laminací.

Polep dodávky Krby Kunc

Pro rodinnou firmu Krby Kunc, která se zaměřuje na komplexní služby v oblasti kamnářství se specializací na kachlová kamna a sporáky, teplovzdušné krby, rozvody vzduchu, venkovní krby a udírny, opravy, rekonstrukce a renovace historických kachlových kamen či krbů a příslušenství, jsme vytvořili grafický návrh a realizaci polepu dodávky. 

Logo design and brand identity pro EST - European Soccer Training

Pro organizaci European Soccer Training specializující se na vyhledávání a následnou tréninkovou práci s mladými fotbalovými talenty jsme vytvořili nový logotyp a jednotný vizuální styl.  Logotyp je vytvořen v návaznosti na původní značku společnosti. Značka je tvořena zkratkou úvodních písmen organizace. Součástí prací na logotypu je také vytvoření vizuálního stylu a jeho aplikace do grafického manuálu.

Logotyp a jednotný vizuální styl i-kvetiny.cz

Pro firmu i-kvetiny.cz nabízející nejširší výběr květin, nejvyšší možnou kvalitu, skvělou cenu a rozvoz zdarma jsme vytvořili nový logotyp. Značka je koncipována jako internetová adresa používaná zároveň jako název firmy. Písmeno Ypsilon je ztvárněno do podoby květiny, která slouží i jako samostaný grafický prvek. Logotyp je možné používat samostatně nebo s doplňkovým textem. Součástí prací na logotypu je také vytvoření ...

Polep dodávky Krby Kunc

Pro rodinnou firmu Krby Kunc, která se zaměřuje na komplexní služby v oblasti kamnářství se specializací na kachlová kamna a sporáky, teplovzdušné krby, rozvody vzduchu, venkovní krby a udírny, opravy, rekonstrukce a renovace historických kachlových kamen či krbů a příslušenství, jsme vytvořili grafický návrh a realizaci polepu dodávky v ekonomické variantě.

Redesign logotypu GP servis

Pro společnost GP servis zabývající se prodejem, pronájmem a servisem vysokozdvižných, nízkozdvižných a paletovacích vozíků jsme vytvořili redesign stávajícího logotypu. Součástí prací na logotypu je také vytvoření grafického manuálu, originálního vizuálního stylu a jeho postupná aplikace do praxe.  

Produktová loga ShopCentrik a MediaCentrik pro společnost NetDirect

Pro společnost NetDirect dodavatele e-business aplikací s významným tržním podílem na českém a slovenském trhu jsme vytvořili produktová loga ShopCentrik pro internetový obchod a MediaCentrik pro publikační systém. V současné době se skupina produktů rozšířila o FastCentrik, který navazuje na vizuální styl původních produktů.

Overlack – design obalů chemických produktů Persteril a Conlac

Pro společnost Overlack CZ distributora chemických přípravků Persteril a Conlac jsme zhotovili design obalů chemických produktů Persteril a Conlac. Obalový design navazuje na vizuální styl společnosti. Obaly chemických výrobků podléhají přísným normám a předpisům a při jejich výrobě je nutný odborný dohled.  

Logo, tvorba logotypu - značky

Logotyp je z hlediska grafického designu základním stavebním prvkem, kterým se firma prezentuje. Logo nebo značka firmy by mělo být výstižné, jednoduše zapamatovatelné a rozeznatelné, dobře reprodukovatelné (logo působí stejně ve zmenšené formě například na vizitce a stejně na billboardu). Logo by mělo být také funkční jak v černobílé verzi stejně tak i v barevné nebo negativní verzi. Proto je ...


Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky