Autorský nástěnný kalendář Leopold Sulovský 2011

Ve spolupráci se společností OCHI Inženýring, zabývající se realizací projektů a finálních dodávek průmyslových aplikací hydraulických, pneumatických a mechatronických systémů, jsme vytvořili autorský nástěnný kalendář s originálními fotografiemi Leopolda Sulovského z jeho výprav po velehorách. Kalendář je vytištěn na vysoce kvalitním křídovém papíře Core a je upraven lesklou laminací pro efekt vysokého lesku. Na obálce je použita termoražba stříbrné barvy, kterou je zvýrazněn podpïs Leopolda Sulovského a rok 2011. Autorský kalendář Leopolda Sulovského 2011 byl vydán v limitovaném nákladu 1000 ks.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky