Logotyp a CID (Corporate Identity Design) pro autobazar SUPERAUTA.CZ

Pro autobazar SUPERAUTA.CZ, patřící mezi osvědčené prodejce ojetých vozů a specializující se na zánovní a referenční vozy a automobily se stářím do jednoho roku se zárukou, jsme vytvořili nový logotyp, firemní značku. Součástí prací na logotypu je také vytvoření originálního vizuálního stylu - Corporate Identity Designu a jeho aplikace do grafického manuálu a následně do praxe. Za zmínku stojí například vytvoření prezentačních složek, označení a celkové řešení vzhledu autobazaru (aplikace logotypu na podložky pod značky, popisky a různé informační cedulky).vytvoření webdesignu internetových stránek a vytvoření reklamní kampaně, postavené na sloganu: "Superauta - Auta pro každého". který byl doplněn fotografiemi p. Juchelky od fotografa Petra Hrubeše.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky