Produktové internetové stránky Pohlcovače pachu ALP - webdesign, redakční systém, SEO

Pro společnost A.L.P. Ecology jsme vytvořili internetovou prezentaci produktové řady Pohlcovače pachu ALP. Jedná se o přírodní produkty na neutralizaci zápachu pro pacienty se všemi typy stomií. Internetové stránky jsou postavené na redakčním systému, součástí práce na stránkách bylo vytvoření informační architektury (struktury) webu, vytvoření webdesignu, příprava fotografií a bannerů, úprava a naplnění obsahu stránek a základní SEO optimalizace. Barevnost webu vychází z vizuálního stylu produktů společnosti A.L.P. Ecology vytvořené našim reklamním studiem.

Odkaz: www.pohlcovac-pachu.cz

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky