Internetové stránky Bubík garážová a průmyslová vrata, SEO optimalizace standard

Pro společnost Bubík garážová a průmyslová vrata jsme vytvořili internetovou prezentaci. Stránky navazují na nový vizuální styl vytvořený našim reklamních studiem. Součástí prací na stránkách bylo vytvoření webdesignu internetových stránek, implemetace systému pro správu obsahu stránek a grafické zpracování fotografií produktů (retušování, ořez, úprava pro web). Součástí prací na stránkách byl balíček SEO standard, který zahrnuje optimalizaci programových komponent (title, url, keywords, description). Konzultaci informační architektury stránek a implementaci klíčových slov na základě navržené struktury stránek.

Odkaz: www.bubik-vrata.cz

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky