Produktový katalog Likvidátoru Pachu společnosti ALP Ecology

Pro společnost A.L.P. Ecology specializující na výrobu, aplikaci a distribuci unikátních prostředků pro neutralizaci pachu s obchodním názvem Likvidátor pachu jsme vytvořili produktový katalog.. Katalog navazuje na nový vizuální styl vytvořený našim reklamních studiem. Součástí prací na katalogu bylo focení a grafické zpracování fotografií produktů (retušování, ořez, úprava pro tisk) a také vytvoření originálních piktogramů na míru. K výrobě byl použit vysoce kvalitní křídový papír Core, na obálku bylo aplikováno matné lamino a parciální ÚV lak pro zvýraznění fotografie produktů. Zvláštností je také použití speciální vazby s oušky, která je vhodná pro archivaci v šanonech.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky