Reklamní a dárkové předměty, katalogové i na míru, 3D reklama

Reklamní a dárkové předměty, katalogové i na míru, 3D reklama

Reklamní a dárkové předměty podporují vztahy s obchodními partnery, odběrateli nebo klíčovými zákazníky. Jsou charakteristické zejména svojí schopností motivovat obchodní partnery pro další spolupráci. Také je možno jejich pomocí poděkovat za projevenou náklonnost dotyčné firmě. U takových případů je vhodné na dárek umístit pouze značku či logo společnosti, se kterou partner spolupracuje. Prostřednictvím dárkových předmětů probíhá komunikace mezi různými subjekty.


Potisk reklamních předmětů - tampotisk, sítotisk, gravírování, laser

Potisk reklamních předmětů - tampotisk, sítotisk, gravírování, laser

Díky více než desetiletým zkušenostem v oboru si hravě poradíme s potiskem nebo označením rozličných materiálů. Dokážeme zvolit to nejvhodnější řešení s ohledem na požadovanou kvalitu, množství a cenu. Pro označení reklamních a dárkových předmětů používáme zejména tyto technologie: tampónový tisk, transferový tisk, plošný sítotisk, rotační sítotisk, flock, pískování, laserování, gravírování a strojní vyšívání. U nižších nákladů je pak k označení reklamních předmětů možné použít samolepky.Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky