Redesign obalu produktové řady krémů na ruce Isolda

Pro společnost Cormen, předního výrobce kosmetiky, bytové a průmyslové drogerie a chemie, působícího v České republice a exportujícího své výrobky na trh Slovenska, Litvy, Ruska, Polska, Maďarska nebo Ukrajiny, jsme vytvořili redesign obalu produktové řady krémů Isolda. Součásti prací byl redesign logotypu Isolda, návrh designu tuby, zapracování identifikátoru CN a vytvoření produktového obrázku dle složení a názvu jednotlivého výrobku. Design obalu produktové řady Isolda vznikl v roce 2007 a je již několik let společností Cormen úspěsně používán.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky