Obaly instantních polévek InTaste - řada Daily, Quality a Premium

Pro společnost Altin JM Group - výrobce instantních produktů značky InTaste jsme vytvořili obaly instatních polévek řady Daily, Quality a Premium. Řada Daily je základní a zároveň nejlevnější řadou výrobkového portfolia a konkuruje nejlevnějším instantním polévkám na trhu. Řada Quality je střední řadou a konkuruje známým značkám jako Vitana nebo Knor. Řada Premium je nejvyšší řadou značky In Taste a přináší na trh nové výrobky prémiové kvality. 

Součástí prací na obalech instantních polévek bylo také vytvoření názvů jednotlivých produktových řad, zhotovení produktových fotografií, odborné poradenství včetně výběru obalového materiálu a dohled nad výrobou obalů.

 

 

 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky