Logo, jednotný vizuální styl - Haščin vestavěné skříně

Pro společnost Haščin - vestavěné skříně, předního regionálního výrobce vestavěných skříní, kuchyňských linek, sklápěcích postelí a nábytku na míru, jsme vytvořili firemní logo. Hlavní stavební prvek logotypu vychází z motivu posuvných dveří u vestavěných skříní. Výroba a montáž vestavěných skříní patří mezi hlavní činnost společnosti Haščin. Barevnost logotypu jsme směřovali k barvám dřeva, které evokují pocit tepla a přírodního materiálu. Na tomto motivu je postaven i celý vizuální styl společnosti, Vytvořili jsme produktové letáky, firemní tiskoviny, inzerci, internetové stránky, firemní oblečení, polepy aut, reklamní poutače a spolupodíleli jsme se na zhotovení firemní expozice. Součástí prací je také základní grafický manuál.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky