Vytvoření originálního logotypu na míru - Numizmatika Macho a Chlapovič

Pro slovenskou rodinnou firmu Numizmatika Macho a Chlapovič zabývající se obchodem s numizmatickým zbožím jsme vytvoříli originální logotyp na míru. Hlavním požadavkem zákazníka bylo vytvořit logotyp rodinné firmy, která se snaží navázat na numizmatické kořeny svých předchůdců. Logotyp vychází z motivů slovenské mincové a medailové tvorby, zejména Kremnické, protože medaile s větším prostorem pro umělecké ztvárnění se vyráběli právě tam. Předlohou pro vytvoření logotypu se stala Medaile přátelství, která nejvýstižněji zobrazuje požadavky zákazníka. Přátelský a férový přístup, založený na tradičních hodnotách a vyjadřující přístup k obchodním partnerům a klientům.

Součástí práce na logotypu bylo také vytvoření nového vizuálního stylu společnosti (Corporate Identity), který byl následně aplikován do grafického manuálu. 


 


 

 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky