Obchodní složka s klopami, kapsami na letáky a výsekem na vizitku

Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s. jsme vytvořili obchodní složky s klopami, kapsami na dl letáky a výsekem na vizitku. Základěm vizuálu výsekové složky jsou vektorové ilustrace v kombinaci s novou vizuální linkou navrženou pro soubor tiskovin na rok 2013.

Pro výrobu výsekové složky jsme zvolili vysoce kvalitní matný křídový papír Core 350 gramů, vnější stranu složky jsme opatřili matnou laminací a vnitřní stranu složky jsme ochránili neutrálním disperzním lakem, který dodává složce sametově matný vzhled. Stejnou povrchovou úpravu jsme již před časem aplikovali na informační letáky. 

 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky