Nová značka firmy Bubík - garážová vrata - redesign logotypu, grafický manuál

Pro rodinnou firmu Bubík zabývající se dodávkou garážových a průmyslových vrat, vjezdových bran a stínící techniky jsme vytvořili novou originální značku Bubík - garážová vrata. Jak již dodatek v názvu firmy napovídá, tak hlavní činností firmy je dodávka garážových vrat. Z totoho motivu vychází také originální prvek "garážových vrat", který se stal základním stavebním prvkem celého logotypu. Součástí logotypu je také základní grafický manuál včetně návrhu nového vizuálního stylu společnosti. Následně jsme pro firmu Bubík - garážová vrata vytvořili také optimalizované internetové stránky.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky