Obalový design nové produktové řady úsporných žárovek Xenium

Pro společnost Xenium, zabývající se dovozem, distribuci a prodejem úsporných žárovek, LED osvětlení a indukčních světel jsme vytvořili obaly nových produktů. Pří tvorbě designu obalů jsme pečlivě zkoumali obaly konkurenčních svítidel. Vsadili jsme na originální barevnost, jednoduchý, přehledný a seriózní vzhled výrobku, který je postaven na kvalitních fotografiích doplněných bílou září evokující vysokou svítivost a originálních piktogramech, usnadňujících přenos důležitých informací ke koncovému uživateli.  V současné době přicházejí svítidla Xenium na trh. Věříme, že se koncovým zákazníkům budou libit a že design obalů bude hrát významnou roli při jejich rozhodování o koupi daného produktu.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky