Obalový design - výsledky vyhledávání

21 výsledků odpovídajících výrazu obalový design

Obal výrobku Miss Medical, produktový leták

Pro společnost Miss Cosmetic Moniky Žídkové, českého výrobce kosmetiky a dietických výrobků pro zdravý životní styl, jsme vytvořili nový obal výrobku a prokuktový leták pro krém Miss Medical. Jedná se o jedinečný antiaging krém pro stále mladou pleť. Díky unikátnímu složení a kombinaci tří vysoce účinných složek se řadí krém MIss Medical mezi přední antiaging výrobky na našem trhu. Potvrzeno ...

Candivac - inzerce, prezentace, obalový design - grafický návrh

V kooperaci se společností Ref Media jsme vytvořili grafický návrh inzerce, prezentace a obalu produktu CANDIVAC - Váš imtimní strážce. CANDIVAC je originální patentovaný imunomodulační přípravek, který příznivě ovlivňuje imunitní systém a napomáhá zvyšování obranyschopnosti organismu, zvláště imtimních míst u žen.    

Logotyp produktové řady dietických produktů Medical

Pro společnost Miss Cosmetic Moniky Žídkové jsme vytvořili nový logotyp produktové řady dietických produktů Medical. Pomocí spojení nejmodernějších poznatků vědy a přírodního bohatství vytvořila společnost Miss Cosmetic prvotřídní regenerační program, který pomůže zlepšit naši tělesnou kondici, zvýšit náš životní elán a celkový osobní pocit tak, že se budeme cítit skvěle a také tak vypadat. Sada Medical vznikla původně jako čtyřkomponentní ...

Reklamní energy drink - energetický nápoj s vlastním potiskem

Reklamní energetický nápoj s vlastní grafikou je možné vyrobit již od 250 kusů v jednom motivu za skvělé ceny. Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí. Reklamní energetický drink Je vytvořen speciálně pro situace se zvýšenou duševní a fyzickou zátěží a zároveň osvěžuje tělo i mysl. Obal reklamního energy drinku lze potisknout reklamou z obou stran. Čelní ...

Obalový design kosmetických produktů Miss Cosmetic - parfémy, sprchové gely, krémy

Pro společnost Miss Cosmetic Moniky Žídkové, českého výrobce kosmetiky a dietických výrobků pro zdravý životní styl, jsme vytvořili design obalů kosmetických produktů. Začátek spolupráce se společností MIss Cosmetic sahá již do roku 2002, kdy jsme začali spolupracovat. Postupně se spolupráce rozšířila na komplexní reklamní servis. Níže zobrazený design produktů vznikl v průběhu posledních pěti let stále se postupně posouvá dále.  

Koupelová a relaxační sůl Miss Cosmetic

Pro společnost Miss Cosmetic Moniky Žídkové, českého výrobce kosmetiky a dietických výrobků pro zdravý životní styl jsme vyrobili dárkovou koupelovou a relaxační sůl. Jedná se o velmi příjemný wellness dárek, který potěší široký okruh zákazníků.  Máte zájem o podobný produkt nebo služby? Pro více informací nebo cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.

Obaly instantních polévek InTaste - řada Daily, Quality a Premium

Pro společnost Altin JM Group - výrobce instantních produktů značky InTaste jsme vytvořili obaly instatních polévek řady Daily, Quality a Premium. Řada Daily je základní a zároveň nejlevnější řadou výrobkového portfolia a konkuruje nejlevnějším instantním polévkám na trhu. Řada Quality je střední řadou a konkuruje známým značkám jako Vitana nebo Knor. Řada Premium je nejvyšší řadou značky In Taste a ...

Grafický návrh obalů mražených výrobků Sterna skupiny Equus

Pro obchodní společnost Equus působící na evropských trzích i v zámoří v oblasti obchodu se zemědělskými, pekárenskými nebo průmyslovými komoditami jsme vytvořili grafické návrhy obalů mražených výrobků Sterna. Grafický koncept nového obalového designu vychází ze snahy vytvořit tradiční obal, který by svým vzhledem evokoval požadované cílové skupině dojem něčeho důvěrně známého a tradičního.

Grafický design rámů horských kol Maxbike

Pro společnost Maxbike předního českého výrobce jízdních, horských a trekových kol jsme vytvořili grafický design rámů horských kol pro jednotlivé produktové řady kolekce pro rok 2012. Grafický design navazuje na současné trendy v produkci horských kol. Kolekce jízdních kol s našim designem se začne prodávat na jaře 2012.

Obalový design nové produktové řady úsporných žárovek Xenium

Pro společnost Xenium, zabývající se dovozem, distribuci a prodejem úsporných žárovek, LED osvětlení a indukčních světel jsme vytvořili obaly nových produktů. Pří tvorbě designu obalů jsme pečlivě zkoumali obaly konkurenčních svítidel. Vsadili jsme na originální barevnost, jednoduchý, přehledný a seriózní vzhled výrobku, který je postaven na kvalitních fotografiích doplněných bílou září evokující vysokou svítivost a originálních piktogramech, usnadňujících přenos důležitých ...


Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky