Grafické práce, reklamní grafika na míru a dtp služby

Grafické práce, reklamní grafika na míru a dtp služby

V minulém století se tvorbě reklamní grafiky věnovali pouze lidé s patřičným vzděláním, znalostmi a zkušenostmi. S rozvojem výpočetní techniky pro domácnosti a dostupností různých grafických programů se reklamní grafice začíná stále více věnovat laická veřejnost. V některých případech se mezi nimi opravdu objeví talentovaní jedinci, valná většina laiků však klame neznalé klienty a prodává jim mnohdy pod cenou nekvalitní a neprofesionální práci.


Ilustrace na míru, firemní maskot, vektorová grafika, vektorové modely

Ilustrace na míru, firemní maskot, vektorová grafika, vektorové modely

Další z nabízených služeb našeho grafického studia je tvorba ilustrací a kreseb na míru. Ve většině případů zpracováváme ilustrace pomocí vektorů - vektorové grafiky. Výhoda zpracování grafiky ve vektorech je hlavně v její variabilitě. S vektory se dá velice dobře pracovat, jednotlivé části lze dále editovat nebo vytvářet nové. Vektorovou grafiku je také možné neomezeně zvětšovat bez ztráty kvality. Stejný soubor lze použít jak pro malý obrázek, tak pro obraz větších rozměrů.Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky