Kvalitní terasa - internetová prezentace, redakční systém, registrace domény, SEO

Pro internetový projekt www.kvalitni-terasa.cz jsme vytvořili internetovou prezentaci. K tomuto projektu se Váže zajímavý příběh, kdy na začátku nám zavolal zákazník s dotazem, zda si má koupit doménu www.terasa.cz za 70 000,- Kč? My jsme mu poradili, že než investovat peníze do překupníka s doménami, tak bude lepší investovat tyto peníze do vytvoření logotypu, vizuálniho stylu a internetových stránek. Vymysleli jsme pro něj alternativní a z hlediska SEO i zajímavější doménu www.kvalitni-terasa.cz. Následně jsme vytvořili internetovou prezentaci postavenou na redakčním systému a stránky jsme optimalizovali na základní balíček klíčových slov.

Odkaz: www.kvalitni-terasa.cz

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky