Nový obalový design produktové řady doplňků výživy Medical

Pro společnost Miss Cosmetic Moniky Žídkové jsme vytvořili nový design obalů výrobků řady Medical. Pomocí spojení nejmodernějších poznatků vědy a přírodního bohatství vytvořila společnost Miss Cosmetic prvotřídní regenerační program, který pomůže zlepšit naši tělesnou kondici, zvýšit náš životní elán a celkový osobní pocit tak, že se budeme cítit skvěle a také tak vypadat. Sada Medical vznikla původně jako čtyřkomponentní přírodní regenerační program. Postupem času začali výrobky přibývat a bylo potřeba zmodernizovat a sjednotit jejich vzhled. Při tvorbě nového designu obalů jsme kladli důraz na "medicínský vzhled", který je v oblasti designu dopňků výživy stále více trendy. Výsledek redesignu produktové řady Medical můžete posoudit níže. 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky