Výroba tiskovin - tisk letáků, katalogů, brožur, výročních zpráv nebo krabiček

Výroba tiskovin -  tisk letáků, katalogů, brožur, výročních zpráv nebo krabiček

Ačkoli v dnešní době zažívá počítačová technika obrovský rozkvět a iPad je opravdu úžasné zařízení, celosvětově neustále roste produkce tiskovin a papír je stále nejoblíbenější nosič textové a obrazové informace. Mnoho lidí si stále tiskne emaily nebo čte tištěné noviny a časopisy i přesto, že jsou dostupné na internetu. Tištěná informace je stále ještě vnímána jinak než informace vyobrazená elektronicky. Tištěný katalog má u zákazníka pořád větší váhu, než katalog v pdf zaslaný emailem.


Co je dobré vědět při výrobě tiskovin - užitečné informace

Co je dobré vědět při výrobě tiskovin - užitečné informace

Pro orientaci uvádíme několik důležitých faktorů, které je dobré znát před tvorbou samotné tiskoviny. Vyšší náklad zpravidla znamená nižší cenu za kus. Mezi nejběžnější druhy tiskovin patří vizitky, letáky, prospekty, plakáty, skládačky, nabídkové listy, firemní obálky, dopisní papíry, katalogy, výroční zprávy, časopisy, prezentační složky, samolepky, knihy a publikace, vstupenky, pozvánky, záruční plomby, krabičky, samopropisovací bloky atd.Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky