Logotyp a grafický manuál Smart Heating Technology, vektorový nákres kotle

Pro mladou ambiciózní společnost zabývající se výrobou automatických kotlů na spalování biomasy jsme vytvoříli nový logotyp a grafický manuál. Našim úkolem bylo vytvořit moderní logotyp dynamicky se rozvíjející společnosti, která klade důraz na kvalitu práce, rychlost a preciznost provedení a v neposlední řadě také na ekologii. Hlavní vizí při zpracování logotypu bylo právě ztvárnění procesu výroby tepelné energie. Výsledkem je jedinečný grafický prvek, který se stal základním stavebním kamenem nového vizuálního stylu. Za zmíku stojí také aplikace vektorového nákresu kotle do vizuálu společnosti. Spolu s vizuálním stylem vznikají také nové internetové stránky společnosti Smart Heating Technology.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky