Reference - portfolio referencí, ukázky prací

Na první pohled Vám mohou připadat všechna grafická studia stejná. Nabízejí Vám tvorbu logotypů, internetových stránek, obalů výrobků nebo vizuálního stylu. Důležitý je pohled druhý, kdy máte možnost nahlédnout pod pokličku a přesvědčit se o tom, jak grafické studio skutečně pracuje a jak vypadají výsledky jeho práce. Nevytváříme pouze design, klademe důraz na funkčnost a vysokou kvalitu výsledného produktu. Věříme, že Vás naše práce zaujmou a že se i Vy brzy stanete naším spokojeným klientem. Pro více informací nebo cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky