Vytvoření logotypu a grafického manuálu nově vznikající společnosti Torisort Group

Pro nově vzníklou společnost Torisort Group působící v oblasti zpracování a výroby EPDM profilů, plastů, nerezi, hliníku a ostatních materiálů používaných ve stavebnictví jsme vytvoříli logotyp a grafický manuál. Našim úkolem bylo vytvořit logotyp mladé, seriózní a dynamicky se rozvíjející firmy, jejíž cílem je poskytovat všem zákazníkům kvalitní služby a produkty s možností dosažení značných finančních úspor. Součástí grafického manuálu je vytvoření vizuálního stylu společnosti (Corporate Identity), který se teď aplikuje do praxe. Spolu s vizuálním stylem  vznikají také nové internetové stránky, jejichž součástí je optimalizace pro vyhledávače a které budou funkčním internetovým nástrojem pro získání více poptávek z oboru působnosti společnosti Torisort Group.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky