Značka - výsledky vyhledávání

26 výsledků odpovídajících výrazu značka

Logo internetového portálu Trading Signals

Pro novou služby a zároveň nový internetový portál Trading Signals jsme vytvořili nové logo určené převážně pro internetové užití. Našim úkolem bylo vytvořit logotyp seriózní společnosti obchodující s penězi na burze a poskytující svým klientům profesionální finanční poradentví. 

Logotyp a základní grafický manuál - Plotservis

Pro nově vznikající společnost Plotservis z Bohumína jsme vytvořili originální logotyp, značku firmy. Motiv použitý v logotypu vychází z hlavní činnosti firmy - dodávky drátěných plotů. Logotyp Plotservis je určen převážně pro digitální užití, ale není to limitující podmínka. Součástí prací na logotypu je také vytvoření originálního vizuálního stylu a jeho aplikace do základního grafického manuálu.

Logotyp a grafický manuál pro stavební společnost Stavby 91

Pro nově vzníklou stavební společnost Stavby 91 jsme vytvořili logotyp a grafický manuál. Grafický manuál kodifikuje vzhled jednotlivých prvků vizuální stylu jako jsou razítko, firemní vizitka, hlavčkový papír, email, nabídkový a referenční list, označení osobních, dodávkových a nákladních automobilů, označení staveb, vzhled firemní budovy, orientační systém, pracovní oblečení zaměstnanců a reklamní předměty.

Logotyp a grafický manuál Seepoint – reklamní promolavičky

Pro nově vzniklou společnosti Seepoint, provozovatele reklamních laviček v České republice, jsme vytvořili nový logotyp. Součástí prací je také vytvoření základního grafického manuálu společnosti. V průběhu tvorby logotypu a konzultací s klientem jsme také našli vhodnou volnou doménu pro projekt reklamních laviček a to www.promolavicky.cz.    

Logotyp a jednotný vizuální styl pro společnost Pro Fair

Pro nově vznikající společnost Pro Fair jsme vytvořili nový logotyp. Součástí prací na logotypu bylo také vytvoření nového originálního vizuálního stylu a jeho aplikace do grafického manuálu. Nový jednotný vizuální styl byl pak postupně aplikován do praxe. Navrhli jsme a vyrobili například vizitky, pracovní oblečení, reflexní vesty, webdesign internetových stránek, polepy aut a samolepící pásky s potiskem ...

Logotyp a CID (Corporate Identity Design) pro autobazar SUPERAUTA.CZ

Pro autobazar SUPERAUTA.CZ, patřící mezi osvědčené prodejce ojetých vozů a specializující se na zánovní a referenční vozy a automobily se stářím do jednoho roku se zárukou, jsme vytvořili nový logotyp, firemní značku. Součástí prací na logotypu je také vytvoření originálního vizuálního stylu - Corporate Identity Designu a jeho aplikace do grafického manuálu a následně do praxe. Za zmínku ...

Redesign logotypu Bankovní technika

Pro společnost Bankovní technika, předního dodavatele zařízení pro zpracování, balení a ochranu peněžní hotovosti, jsme vytvořili nový originální logotyp. Logotyp je vytvořen v návaznosti na původní značku společnosti. Značka je vytvořena z úvodních písmen názvu Bankovní technika, která je zapracována do originálního kompaktního tvaru. Součástí prací na logotypu je také vytvoření  originálního vizuálního stylu a jeho aplikace do grafického ...

Logotyp a základní grafický manuál Loggos

Pro překladatelskou agentura Loggos poskytující svým klientům komplexní jazykové služby zejména v oblasti překladů a tlumočení jsme vytvořili nový logotyp. Slovo Loggos pochází z řečtiny a jeho hlavním významem je myšlenka. Značka je koncipována jako bublina s nápisem Loggos.  Logotyp je možné používat samostatně nebo s doplňkovým textem. Součástí prací na logotypu je také vytvoření grafického manuálu, originálního vizuálního stylu ...

Logotyp a základní grafický manuál pro Zámeček Petrovice

Pro nově zrekonstruovaný Zámeček v Petrovicích u Karviné jsme vytvořili logotyp a základní grafický manuál. Historie zámku v Prstné sahá do roku 1796, kdy tuto malou obec zakoupil od hraběte Jana Larishe – Mönnicha rytíř Vojtěch Gussnar z Komorné. Ten nechal na nenápadném zalesněném spočinku ve svahu nad potokem Petrůvkou v sousedství hospodářského dvora vystavět nevelký dvoukřídlý zámek v empírovém ...

Redesign logotypu GP servis

Pro společnost GP servis zabývající se prodejem, pronájmem a servisem vysokozdvižných, nízkozdvižných a paletovacích vozíků jsme vytvořili redesign stávajícího logotypu. Součástí prací na logotypu je také vytvoření grafického manuálu, originálního vizuálního stylu a jeho postupná aplikace do praxe.  


Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky