Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020

Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".

Reklamní trička s potiskem jsou stále velmi oblíbeným reklamním předmětem. Svým zákazníkům nabízíme kvalitní reklamní textil značky Sol`s nebo Adler. V nabídce jsou také mikiny, polokošile, bundy, vesty nebo kšiltovky. Velice oblíbený je také reklamní textil pro děti. Trička s potiskem je možné vyrobit již od jednoho kusu, ale z hlediska poměru cena/množtví je ideální množství okolo 50 až 100 ks.
 

 


Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky