Nadační fond Kimex - redakční systém, webdesign, naplnění obsahu stránek

Pro Nadační fond Kimex jehož hlavní činností je především podpora sociální oblasti, zejména seniorů či organizací postižených občanů, přispívání na projekty neziskových organizací, podpora vzdělání se zaměřením na mateřské a základní školy, podpora kultury především v oblasti ochrany památek a rozvoje lidového umění a v neposlední a velké míře podpora sportu, především mládežnického jsme vytvořili www stránky postavené na redakčním systému. Součástí prácí bylo zpracování webdesignu včetně výběru fotografií z fotobanky, nastylování webu pomocí CSS a XHTML, implementace redakčního systému a naplnění obsahu stránek.

Odkaz: www.nadacnifondkimex.cz

 

 

 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky