Reklamní energy drink - energetický nápoj s vlastním potiskem

Reklamní energetický nápoj s vlastní grafikou je možné vyrobit již od 250 kusů v jednom motivu za skvělé ceny. Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí. Reklamní energetický drink Je vytvořen speciálně pro situace se zvýšenou duševní a fyzickou zátěží a zároveň osvěžuje tělo i mysl.

Obal reklamního energy drinku lze potisknout reklamou z obou stran. Čelní stranu je možné potisknout po celé ploše, zadní pak jen cca z poloviny (zbytek plochy je určen pro informace povinné ze zákona). Grafický vzhled pro Vás samozřejmě rádi navrhneme.

Pro více informací nebo cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat. 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky