Tvorba internetových stránek – statické stránky, redakční systém, aplikace na míru

Tvorba internetových stránek – statické stránky, redakční systém, aplikace na míru

Jednou z hlavních oblastí působnosti našeho reklamního studia je návrh a tvorba internetových stránek a aplikací. Naše činnost zahrnuje jak tvorbu jednoduchých statických www stránek, tak rozsáhlých internetových stránek a aplikací, postavených převážně na vlastním CMS systému (Content Management System – redakční systém). Součástí nabízených služeb je také výběr a registrace domény, zajištění a správa webhostingu a SEO marketing.


Návrh struktury a funkčnosti stránek – informační architektura webu

Návrh struktury a funkčnosti stránek – informační architektura webu

Na první schůzce s klientem se nejdříve obeznámíme se současným stavem jeho internetových stránek, provedeme prvotní zběžnou analýzu a doporučíme, co je možné s internetovými stránkami dělat. Na základě požadavků a představ klienta a po následné konzultaci zpracujeme návrh struktury a členění www stránek. Dále připravíme návrh funkčnosti stránek. Po schválení informační architektury a funkčnosti webu přistoupíme k vytvoření návrhu webdesignu.


Webdesign – grafický vzhled internetových stránek

Webdesign – grafický vzhled internetových stránek

Grafický vzhled Vašich internetových stránek je jedním ze základních pilířů úspěchu při prezentaci Vaší osoby nebo společnosti na internetu. Přitažlivé a elegantní grafické zpracování internetové prezentace zvýší a umocní prestiž Vaší společnosti v očích návštěvníků. Pokud se Vaše společnost prezentuje neprofesionálním grafickým designem, můžete si být jistí, že Vaše www prezentace potencionální zákazníky spíše odradí.


Tvorba statických internetových stránek – XHTML, CSS a SEO

Tvorba statických internetových stránek – XHTML, CSS a SEO

Statické internetové stránky jsou jednoduché www stránky vytvořené na míru a umístěné na internet za účelem základní prezentace firmy. Jsou určeny především pro zákazníky, kteří s internetem začínají a nemají potřebu se stránkami často pracovat. Mezi jejich hlavní výhodu patří především cenová dostupnost, kdy základní statickou prezentaci je možné pořídit již od několika tisíc korun. Nevýhodou je především nemožnost uživatelské správy obsahu stránek.


Redakční systém – CMS (Content Management System)

Redakční systém – CMS (Content Management System)

Redakční systém umožňuje jednoduchou a intuitivní správu veškerého obsahu internetových stránek s maximem funkcí, potřebných pro publikování na internetu. Redakční systém je určen především zákazníkům, kteří budují své internetové stránky jako marketingový nástroj pro získávání nových kontaktů a poptávek. Hlavní výhodou redakčního systému je tvorba obsahu stránek bez závislosti na programátorech nebo reklamním studiu.
Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky