Tvorba internetových stránek – statické stránky, redakční systém, aplikace na míru

Jednou z hlavních oblastí působnosti našeho reklamního studia je návrh a tvorba internetových stránek a aplikací. Naše činnost zahrnuje jak tvorbu jednoduchých statických www stránek, tak rozsáhlých internetových stránek a aplikací, postavených převážně na vlastním CMS systému (Content Management System – redakční systém).

Na první schůzce s klientem se nejdříve obeznámíme se současným stavem jeho internetových stránek, provedeme prvotní zběžnou analýzu a doporučíme, co je možné s internetovými stránkami dělat. Na základě požadavků a představ klienta a po následné konzultaci zpracujeme návrh struktury a členění www stránek. Dále připravíme návrh funkčnosti stránek. Po schválení informační architektury a funkčnosti webu přistoupíme k vytvoření návrhu webdesignu internetových stránek.
 

Grafický vzhled Vašich www stránek je jedním ze základních pilířů úspěchu při prezentaci na Internetu. Přitažlivé a elegantní grafické zpracování internetové prezentace zvýší a umocní prestiž Vaší společnosti v očích návštěvníků www stránek. Po schválení webdesignu přistoupíme k naprogramování stránek nebo k implementaci redakčního systému.

Redakční systém umožňuje jednoduchou a intuitivní správu veškerého obsahu internetových stránek s maximem funkcí, potřebných pro publikování na internetu. Mezi další výhody redakčního systému patří také jeho vhodnost pro SEO marketing. Redakční systém umožňuje kompletní správu SEO komponent – u všech stránek máte možnost editovat titulky stránek, url adresy včetně klíčových slov (tzv. url rewriting), nadpisy stránek, meta titulky, meta popisky, klíčová slova, odkazy a také součásti obsahu stránek. Zkušenější uživatelé pak mohou pracovat přímo s html kódem.

Součástí nabízených služeb je také výběr a registrace domény, zajištění a správa webhostingu, SEO marketing včetně registrací do katalogů a řízení PPC kampaní. Samozřejmostí je také následná správa internetových stránek.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky