Pizza Richi - ilustrace, logotyp, leták, krabice na pizzu s potiskem

Pro nově vzniklou značku Pizza Richi jsme vytvořili originální logotyp postavený na kombinaci ilustrace a typografie. Základem logotypu a vizuálního stylu je ilustrace "italského kuchaře Richiho" vytvořená pomocí vektorů.  Ta je pak vhodně doplněná hravou typografií v italských barvách s možností užítí ve více variantách. Logotyp se bude postupně implementovat na nabídkové letáky, krabice na pizzu, polepy aut, velkoplošnou reklamu a internetové stránky. 

 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky