Výroční zpráva za rok 2009 - Ostravské vodárny a kanalizace

Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme vytvořili Výroční zprávu za rok 2009. Koncept Výroční zprávy vychází ze snahy vytvořit přehlednou, moderní a reprezentativní tiskovinu, která by svým grafickým i polygrafickým zpracováním reprezentovala postavení společnosti Ostravské vodárny a kanalizace a. s. v Moravskoslezském regionu a daném oboru.

Celková koncepce Výroční zprávy vychází ze sloganu “Voda jako každodenní součást života“. Grafický návrh Výroční zprávy je postaven na několika vzájemně propojených faktorech. Jednotlivé předěly zobrazují vodu, jak se s ní každodenně potkáváme. Ať je to při práci na zahradě, při mytí rukou nebo když dostaneme žízeň a chceme se napít čisté pramenité vody. Obálku pak tvoří mozaika každodenních momentů života spojených s vodou. Stejný motiv se pak objevuje na cd, které je nedílnou součástí Výroční zprávy. Hlavní důraz je kladen na jednoduchost a čistotu celé tiskoviny.Jednotlivé prvky grafiky v kombinaci s barevností tvoří dohromady konzistentní celek. Fotografie zachycující vodu v běžném životě jsme čerpali z fotobanky. Typografie je postavena na moderním bezpatkovém písmu ve dvousloupcové sazbě, která nám přišla vhodná vzhledem k dvojjazyčnosti výroční zprávy.

Výroční zpráva obsadila 19. místo v soutěží CZECH TOP 100 – nejlepší výroční zprávy české republiky. Podařilo se nám se prosadit mezi velkou konkurencí výročních zpráv firem jako například Čepro, Lesy české republiky, ŠkoFin, Philip Morris nebo Cetelem.

 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky