Výroba - výsledky vyhledávání

8 výsledků odpovídajících výrazu výroba

Voňky do auta, reklamní aromavisačky s vlastním potiskem

Pro bankovní společnost ČSOB jsme vyrobili reklamní voňky do auta, aromavisačky s vlastním potiskem. Příjemná a voňavá reklama do auta. Výběr z více jak 12ti vůní. Objednávka možná již od 500 ks. Termín dodání 1 až 3 týdny. Máte zájem o podobný produkt nebo služby? Pro více informací nebo cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.

Anketní leták - Magistrát hlavního města Prahy

Pro Magistrát hlavního města Prahy jsme zhotovili a následně vytiskli anketní leták o podobě velikonočních trhů. Leták je vytištěn na matném ofsetovém papíře 200g, na který lze dobře psát tužkou i průpiskou. Leták navazuje na jednotný vizuální styl Magistrátu hlavního města Prahy. 

Propagační leták, nabídkový list - Bubík

Pro společnost Bubík garážová a průmyslová vrata jsme vytvořili propagační letáky na podporu prodeje. Grafika vychází z jednotného vizuálního stylu společnosti. Součástí prací byla také výroba a tisk letáku - nabídkového dvoulistu. Pro tisk jsme zvolili kvalitní křídový papír Core 200 gramů a celá tiskovina je chráněna lesklým ofsetovým lakem.  

Reklamní hrací karty s potiskem loga na zadní straně

Pro společnost Kimex Group působící na trhu zábavního průmyslu, především v oblasti výherní a nevýherní techniky jsme vyrobili reklamní hrací karty s potiskem loga Kimex Group na reversu. Hrací karty s reklamou jsou velmi vhodným a přitom nenásilným reklamním předmětem pro marketingové a reklamní působení prakticky na všechny věkové kategorie klientů. Máte zájem o podobný produkt nebo služby? Pro více informací nebo ...

Abena - stolní reklamní vlaječky, praporky

Pro společnost Untraco - výhradního dovozce produktů Abena pro lidi s lehkou inkontinencí jsme vyrobili stolní reklamní vlaječky, praporky Abena. Stolní vlajky jsou díky svým malým rozměrům a reprezentativnímu vzhledu vhodné pro prezentaci Vaší firmy na různých veletrzích, výstavách nebo jednáních při malém nároku na velikost prezentační plochy.   Máte zájem o podobný produkt nebo služby? Pro více informací nebo cenovou ...

Výroční zpráva za rok 2009 - Ostravské vodárny a kanalizace

Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme vytvořili Výroční zprávu za rok 2009. Koncept Výroční zprávy vychází ze snahy vytvořit přehlednou, moderní a reprezentativní tiskovinu, která by svým grafickým i polygrafickým zpracováním reprezentovala postavení společnosti Ostravské vodárny a kanalizace a. s. v Moravskoslezském regionu a daném oboru. Celková koncepce Výroční zprávy vychází ze sloganu “Voda jako každodenní ...

Magistrát hlavního města Prahy – Výroční zpráva za rok 2003 - grafické zpracování, sazba, tisk

Pro Magistrát hlavního města Prahy jsme zhotovili Výroční zprávu za rok 2003. Koncept Výroční zprávy vychází ze snahy vytvořit přehlednou, moderní a reprezentativní tiskovinu, která by svým grafickým i polygrafickým zpracováním reprezentovala Magistrát hlavního města Prahy. Koncepce Výroční zprávy hlavního města Prahy je postavena na fotografiích a jednoduché a přehledné typografii. Jednotlivé předěly zobrazují různá zákoutí a obrazy ze života v ...

Originální nástěnný kalendář s kresbami Pavla Samlíka

Ve spolupráci se společností OCHI Inženýring, zabývající se realizací projektů a finálních dodávek průmyslových aplikací hydraulických, pneumatických a mechatronických systémů, jsme vytvořili nástěnný kalendář s originálními kresbami Pavla Samlíka s horskou tématikou. Kalendář je vytištěn na matném ofsetovém papíru pro dokonalou iluzi kresby uhlem. Autorský kalendář Pavla Samlíka byl vydán v limitovaném nákladu 500 ks.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky