Obalový design - redesign etiket produktové řady Šofokola, firemní maskot

Pro společnost Zlatá studňa - významného slovenského výrobce více než 80 druhů nealkoholických nápojů jsme zpracovali grafický návrh redesignu etiket produktové řady oblíbeného kolového nápoje Šofokola. Grafický koncept nové etikety Šofocola vychází ze snahy vytvořit moderní a atraktivní etiketu, která by svým vzhledem oslovila požadovanou cílovou skupinu. Jsou to lidé, kteří se nebojí zkoušet nové věci a kteří hledají jedinečnost a originalitu. Návrh je vytvořen v hravém a kreativním grafickém stylu. Snažili jsme se do etikety zapracovat originální prvky, které by vystihovali kolový nápoj a životní styl cílové skupiny založený na hravosti, pohybu a radosti ze života. 
 
Důležitým prvkem etikety je nová postavička “kapky”, která nahrazuje původní maskot postavičky ze současné Šofokoly. Nová postavička je vytvořena pomocí vektorů v hravém duchu a lze s ní velmi variabilně pracovat. Postavičku je také možno aplikovat na veškeré podpůrné marketingové prostředky včetně vytvoření vlastního maskota. Segmentace produktu je zajištěna barevným odlišením etiket v kombinaci s drobnými změnami zapracovanými v grafice, jako je například použití jiné varianty postaviček v návaznosti na ovoce.

 

 

 


 

 

  

 

 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky