Výroční zpráva SAREZA za rok 2006

Pro společnost Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy jsme vytvořili Výroční zprávu za rok 2006. Při zpracovávání grafické podoby jsme se zaměřili na zatraktivnění celkového vzhledu tiskoviny, na její přehlednost a jednoduchost. Při výběru fotografií jsme čerpali převážně z fotobanky, která nabízí profesionální fotografie na vysoké úrovni. Pro zatraktivnění vzhledu jsme se rozhodli využít obráceného formátu A4 na šíř. Obálku Výroční zprávy jsme povrchově upravili matnou laminací a nosné prvky - motiv brýlí a logo jsme zvýraznili parciálním ÚV lakem.

Netradičním prvkem, který vyzdvihl originální grafické pojetí celé Výroční zprávy je její obal. Jedná se o kapsu s výsekem vycházející z tvaru logotypu Sareza. Výsek vzhled Výroční zprávy nejen ozvláštní, ale je také praktický při vytahování Výroční zprávy z obalu. Obal (kapsa) je rovněž upraven matnou laminací a parciálním ÚV lakem. Jednotlivé grafické prvky kapsy se pak vhodně doplňují s grafickými prvky na obálce Výroční zprávy.

Dalším nosným prvkem Výroční zprávy je užití stříbrné doplňkové barvy. Stříbrná barva je použita jako doplněk hlavních motivů na jednotlivých předělech - brýle, startovací bloky, brusle a dále jako podkladová barva pro oživení a zatraktivnění celé finanční části Výroční zprávy.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky