Internetové stránky Torisort - redakční systém, webdesign, SEO optimalizace

Pro nově vzníklou společnost Torisort Group působící v oblasti zpracování a výroby EPDM profilů, plastů, nerezi, hliníku a ostatních materiálů používaných ve stavebnictví jsme vytvoříli novou internetovou prezentaci postavenou na redakčním systému.  Internetové stránky navazují na vizuální styl společnosti (Corporate Identity), který se teď pomalu aplikuje do praxe. Internetové stránky, postavené na redakčním systému jehož součástí je i optimalizace pro vyhledávače SEO, budou fukčním internetovým nástrojem pro získání více poptávek z oboru působnosti společnosti Torisort Group.

Odkaz: www.torisortgroup.cz

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky