Design obalů výrobků - produkty Redstar

Značka Redstar oslovila český trh již v roce 1999, kdy se průkopnickou komoditou staly počítačové skříně. Postupně se začal rozšiřovat její sortiment a produkty Redstar se začaly objevovat na pultech českých i zahraničních obchodů. V roce 2002 začala spolupráce našeho studia z touto značkou. Vznikl nový logotyp, internetové stránky a především obaly výrobků. Poslední změnou prošly obaly výrobků Redstar v roce 2008, kdy došlo k poslednímu redesignu. Byl upraven ústřední podklad obalu, došlo k doplnění piktogramů a k drobným úpravám v sazbě textu. 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky