Jednotný vizuální styl - výsledky vyhledávání

32 výsledků odpovídajících výrazu jednotný vizuální styl

Anketní leták - Magistrát hlavního města Prahy

Pro Magistrát hlavního města Prahy jsme zhotovili a následně vytiskli anketní leták o podobě velikonočních trhů. Leták je vytištěn na matném ofsetovém papíře 200g, na který lze dobře psát tužkou i průpiskou. Leták navazuje na jednotný vizuální styl Magistrátu hlavního města Prahy. 

Logo design and brand identity pro EST - European Soccer Training

Pro organizaci European Soccer Training specializující se na vyhledávání a následnou tréninkovou práci s mladými fotbalovými talenty jsme vytvořili nový logotyp a jednotný vizuální styl.  Logotyp je vytvořen v návaznosti na původní značku společnosti. Značka je tvořena zkratkou úvodních písmen organizace. Součástí prací na logotypu je také vytvoření vizuálního stylu a jeho aplikace do grafického manuálu.

Logotyp a jednotný vizuální styl pro Centrum finanční rady a pomoci

Pro Centrum finanční rady a pomoci zabývající se pomoci lidem v obtížné finanční situaci a problematikou insolvenčního řízení tzv. osobních bankrotů jsme vytvořili originální logotyp a jednotný vizuální styl, který je kodifikován v rámci grafického manuálu. Součástí prací je tvorba jednotlivých částí vizuálního stylu jako jsou vizitky, razítka, označení sídla společnosti, internetové stránky a inzerce.

Produktový leták, skládací leporelo Miss Cosmetic

Pro společnost Miss Cosmetic Moniky Žídkové, českého výrobce kosmetiky a dietických výrobků Medical pro zdravý životní styl, jsme vytvořili produktové skládací letáky - leporela. Grafika vychází z jednotného vizuálního stylu společnosti Miss Cosmetic. Součástí prací byla také výroba a tisk letáku - leporela. Pro tisk jsme zvolili kvalitní křídový papír Core vyšší gramáže a celá tiskovina je chráněna lesklým ofsetovým lakem.

Magistrát hlavního města Prahy – Výroční zpráva za rok 2003 - grafické zpracování, sazba, tisk

Pro Magistrát hlavního města Prahy jsme zhotovili Výroční zprávu za rok 2003. Koncept Výroční zprávy vychází ze snahy vytvořit přehlednou, moderní a reprezentativní tiskovinu, která by svým grafickým i polygrafickým zpracováním reprezentovala Magistrát hlavního města Prahy. Koncepce Výroční zprávy hlavního města Prahy je postavena na fotografiích a jednoduché a přehledné typografii. Jednotlivé předěly zobrazují různá zákoutí a obrazy ze života v ...

Logotyp značky čistících prostředků Ekoran Jas

Pro společnost Ekoran Plus - českého výrobce drogerie a odmaštovacích prostředků pro průmysl, dopravu a domácnost jsme vytvořili logotyp značky čistících prostředků Ekoran Jas. Našim úkolem bylo především zatraktivnění vzhledu logotypu, zlepšení jeho cekové čitelnosti a přiblížení se koncovým zákazníkům, kteří byli až doposud společností přehlíženi. Nyní, když míří výrobky Ekoran Jas na pulty supermarketů, přišel čas na celkový redesign ...

Redesign značky ALP – jednotný vizuální styl, grafický manuál

Pro společnost A.L.P. Ecology specializující na výrobu, aplikaci a distribuci unikátních prostředků pro neutralizaci pachu s obchodním názvem Likvidátor pachu jsme vytvořili redesign značky ALP. Součástí prací je také vytvoření nového jednotného vizuálního stylu a jeho kodifikace do grafického manuálu. Nový vizuální styl je postupně aplikován do praxe. Vytvořili jsme kompletní redesign obalů produktů, nové internetové stránky a eshop, produktový ...

Logotyp a jednotný vizuální styl i-kvetiny.cz

Pro firmu i-kvetiny.cz nabízející nejširší výběr květin, nejvyšší možnou kvalitu, skvělou cenu a rozvoz zdarma jsme vytvořili nový logotyp. Značka je koncipována jako internetová adresa používaná zároveň jako název firmy. Písmeno Ypsilon je ztvárněno do podoby květiny, která slouží i jako samostaný grafický prvek. Logotyp je možné používat samostatně nebo s doplňkovým textem. Součástí prací na logotypu je také vytvoření ...

Redesign logotypu GP servis

Pro společnost GP servis zabývající se prodejem, pronájmem a servisem vysokozdvižných, nízkozdvižných a paletovacích vozíků jsme vytvořili redesign stávajícího logotypu. Součástí prací na logotypu je také vytvoření grafického manuálu, originálního vizuálního stylu a jeho postupná aplikace do praxe.  

Internetové stránky Zámečku v Petrovicích

Pro nově zrekonstruovaný Zámeček v Petrovicích u Karviné jsme vytvořili internetové stránky s redakčním systémem pro správu obsahu.   Historie zámku v Prstné sahá do roku 1796, kdy tuto malou obec zakoupil od hraběte Jana Larishe – Mönnicha rytíř Vojtěch Gussnar z Komorné. Ten nechal na nenápadném zalesněném spočinku ve svahu nad potokem Petrůvkou v sousedství hospodářského dvora vystavět nevelký dvoukřídlý zámek ...


Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky