Webdesign internetového obchodu Alpík - FastCentrik eshop již od 290 Kč měsíčně

Pro společnost A.L.P. Ecology specializující na výrobu, aplikaci a distribuci unikátních prostředků pro neutralizaci pachu s obchodním názvem Likvidátor pachu jsme vytvořili webdesign internetového obchodu Alpik. Webdesign eshopu navazuje na vizuální styl vytvořený našim reklamních studiem. Součástí prací na webdesignu je také nastylování grafické šablony pomocí CSS stylů a X¨HTML.

Internetový obchod je provozován na platformě FastCentrik společnosti NetDirect, jejíž jsme partnerem. Internetový obchod FastCentrik je kvalitní a osvědčený nástroj k obchodování na internetu, který využívá již více než 1000 spokojených a úspěšných klientů. Licence internetového obchodu FastCentrik se platí měsíčně formou pronájmu, nemusíte tedy vynakládat desetitisícové částky v začátcích vašeho podnikání. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Odkaz: www.alpik.cz

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky