Design obalů produktové řady Isona

Pro společnost Cormen, předního výrobce kosmetiky, bytové a průmyslové drogerie a chemie, působícího v České republice a exportujícího své výrobky na trh Slovenska, Litvy, Ruska, Polska, Maďarska nebo Ukrajiny, jsme vytvořili design obalu produktové řady Isona. Součásti prací byl redesign logotypu Isona, návrh designu a barevnosti obalů, návrh segmentace obalů a vytvoření originálních piktorgramů na míru. Design obalů produktové řady Isona vznikl v roce 2007 a je již několik let společností Cormen úspěsně používán.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky