Kavis - logotyp, Corporate Identity Design (CID)

Pro stavební a obchodní firmu Kavis specializující se na realizaci staveb, rekonstrukci budov, projekční a inženýrskou činnost a developerské projekty jsme vytvořili redesign logotypu. Logotyp je vytvořen v návaznosti na původní typografickou značku společnosti. Značka je tvořena pouze písmem, kde je jako součást typografie zapracován originální prvek, který se stává základním stavebním kamenem nového vizuálního stylu společnosti. Součástí prací na logotypu je aplikace vizuálního stylu do grafického manuálu. 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky