Výroční zpráva OVAK a. s. za rok 2010

Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme vytvořili Výroční zprávu za rok 2010. Koncept Výroční zprávy vychází ze snahy vytvořit přehlednou, moderní a reprezentativní tiskovinu, která by svým grafickým i polygrafickým zpracováním reprezentovala postavení společnosti Ostravské vodárny a kanalizace a. s. v Moravskoslezském regionu a daném oboru.

Celková koncepce Výroční zprávy je postavena na fotografiích a jednoduché a přehledné dvousloupcové typografii. Jednotlivé předěly zobrazují průřez celou společností, tak jak jí během roku zachytil fotograf Milan Bureš. Celá grafika Výroční zprávy je postavena na jednotné vizuální lince předělů a doplňkových linek. Stejný motiv se pak objevuje na cd, které je nedílnou součástí Výroční zprávy. Hlavní důraz je kladen na jednoduchost, přehlednost a čistotu celé tiskoviny. Výroba Výroční zprávy vychází z požadavků na ekologické pojetí celé tiskoviny a je postavena na jednobarevném tisku přímou barvou Pantone. Jako materiál pro tisk obsahové části jsme zvolili  matný ofsetový papír Olin, který je vyroben z obnovitelných zdrojů. Finanční část je vytištěna na běžném recyklovaném papíru.  Celá tiskovina tak dostává zajímavý ekologický rozměr. Za zmínku stojí také ekonomický faktor této varianty. Nejen, že tiskovina působí netradičně a zaujme svým originálním provedením, ale také celkové náklady spojené s tiskem Výroční zprávy jsou výrazně nižší.

 

 

 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky