Signmaking - výsledky vyhledávání

17 výsledků odpovídajících výrazu signmaking

Velkoplošný polep dodávky Apolonia

Pro společnost Apolonia Invest jsme zhotovili velkoplošný polep dodávky Apolonia.Grafika polepu navazuje na jednotný vizuální styl společnosti. K polepu bočních a zadních oken automobilu byla použita speciální propustná fólie Window Vision.

Polep automatu na vodu - velkoplošný tisk

Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme vytvořili reklamní polep automatu na vodu. Grafika polepu navazuje na jednotný vizuální styl vytvořený našim reklamním studiem. Jednotný vizuální styl je postupně aplikován do praxe. Automat na vodu je umístěn na zákaznickém oddělení společnosti.

Reklamní polep automobilu Smart Fatpipe

Pro firmu Fatpipe výhradního dodavatele komplexního vybavení pro všechny vrstvy milovníků florbalu, počínaje ryzími amatéry a nadšenci až po prvoligové hráče a české reprezentanty jsme zhotovili reklamní polep automobilu Smart. Vozidlo Smart poutá pozornost už samo o sobě a v kombinaci s atraktivním reklamním polepem je ideálním nošičem velkoplošné pojízdné reklamy.

Polep Fabie Superauta v rámci kampaně "Auta pro každého"

Pro autobazar SUPERAUTA.CZ, patřící mezi osvědčené prodejce ojetých vozů a specializující se na zánovní a referenční vozy a automobily se stářím do jednoho roku se zárukou, jsme vytvořili reklamní polep automobilu Škoda Fabia v rámci kampaně "Auta pro každého". Jedná se o velkoplošný polep a ořezem na tvar. K polepu bylo použito speciální flexi fólie s vysokou přilnavostí.  

Polep dodávky Bubík - ekonomická varianta

Pro firmu Bubík zabývající se dodávkou garážových a průmyslových vrat, vjezdových bran a stínící techniky jsme vytvořili jednotný vizuál polepu firemních automobilů. Našim úkolem bylo vytvořit ekonomickou variantu polepů aut, která bude navazovat na jednotný vizuální styl společnosti. 

Polep dodávky Krby Kunc

Pro rodinnou firmu Krby Kunc, která se zaměřuje na komplexní služby v oblasti kamnářství se specializací na kachlová kamna a sporáky, teplovzdušné krby, rozvody vzduchu, venkovní krby a udírny, opravy, rekonstrukce a renovace historických kachlových kamen či krbů a příslušenství, jsme vytvořili grafický návrh a realizaci polepu dodávky v ekonomické variantě.

Pizza Richi - polep auta na rozvoz pizzy

Pro nově vzniklou značku Pizza Richi fungující pod restaurací Victoria v Ostravě Porubě jsme vytvořili grafický vzhled polepu firemního vozového parku. Základním požadavkem byla originalita a hravost celého designu, jednoduchá zapamatovatelnost a sdělnost. V současné době probíhá postupné lepení jednotlivých automobilů a příprava nové internetové prezentace.      

Polep auta pro propagaci hry Zlatý poklad

Pro společnost Kimex Group působící na trhu zábavního průmyslu, především v oblasti výherní a nevýherní techniky jsme vytvořili polep osobního auta pro propagaci hry Zlatý poklad. Grafika polepu navazuje na vizuální styl hry Zlatý poklad. Za zmínku stojí také velkoplošný tisk s laminací a ořezem na tvar.

Polep Tranzitu OCHI Inženýring

Pro společnost OCHI Inženýring specializující se na realizace projektů a finálních dodávek průmyslových aplikací hydraulických, pneumatických a mechatronických systémů jsme vytvořili grafiku pro polep tranzitu OCHI. Pro polep jsme zvolili flexi fólií s vysokou přilnavostí.

Vartely - reklamní polep přívěsného vozíku

Pro společnost Vartely - výhradního dovozce značkových vín z Moldávie, která se vyznačují produkcí kvalitního vína, vyrobeného z vybraných druhů evropských hroznů ze středních a jižních částí země jsme zhotovili reklamní polep přívěsného vozíku. Grafika reklamního polepu navazuje na jednotný vizuální styl společnosti.


Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky