Tiskoviny pro Francouzský podzim v Ostravě - autorský leták, plakát, brožura

Pro společnosti Alliance française Ostrava věnující se od svého založení v roce 1991 šíření francouzského jazyka a kultury Francie, ale také frankofonních zemí v Moravskoslezském kraji jsme vytvořili autorský plakát, leták a brožuru pro akci Francouzký podzim v Ostravě. Základem vizuálního stylu je ručně zpracovaná ilustrace Eifelovy věže, inspirovaná kaligramem. Ilustrace je složená z písma tvořícího náplň a datum konání festivalu. Grafika je vytvořena pro tisk dvěmi přímými barvami Pantone z nichž jedna je metalická. To dodává tiskovině exklusivní rozměr a podtrhuje jedinečnost celé akce.
Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky