Výroba a realizace navrhovaných produktů

Výroba a realizace navrhovaných produktů

Nedílnou součástí práce reklamní agentury je výroba a realizace navrhovaných produktů a materiálů. Díky více než desetileté praxi v oboru a následně získaným zkušenostem jsme schopni našim zákazníkům nabídnout vysoce kvalitní produkty, odborný dohled při realizaci zakázky a to vše za příznivou finální cenu. Mezi naši hlavní výrobní činnost patří zejména výroba tiskovin, velkoplošné reklamy a dárkových předmětů na míru. 


Reklamní a dárkové předměty na míru

Reklamní a dárkové předměty na míru

Samostatnou kapitolou jsou reklamní a dárkové předměty na míru. V poslední době jsou velice oblíbené praktické reklamní předměty jako jsou vlhčené ubrousky, papírové kapesníky, vonné svíce, aroma visačky do auta nebo různé reklamní vitamíny, čaje, kávy a jiné pochutiny jako čokolády, bonbóny nebo energetické nápoje. Oblíbená je také reklamní kosmetika jako lesky na rty, krémy, antibakteriální gely, sprchové šampóny, opalovací krémy apod.Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky