Reklamní a dárkové předměty na míru

Samostatnou kapitolou jsou reklamní a dárkové předměty na míru. V poslední době jsou velice oblíbené praktické reklamní předměty jako jsou vlhčené ubrousky, papírové kapesníky, vonné svíce, aroma visačky do auta nebo různé reklamní vitamíny, čaje, kávy a jiné pochutiny jako čokolády, bonbóny nebo energetické nápoje. Oblíbená je také reklamní kosmetika jako lesky na rty, krémy, antibakteriální gely, sprchové šampóny, opalovací krémy a reklamní parfémy. Ve střední cenové hladině se pak těší velké oblibě reklamní vína a destiláty v dárkovém setu se skleničkami nebo doutníkem. V neposlední řadě jsou také oblíbené reklamní flashové disky.

Výsledky naší práce máte možnost shlédnout v referencích. Pro více informací nebo cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat. 
 

reklamní papírové kapesníky

reklamní čaj s vlastním obalem

reklamní usb flash disk

 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky