Redesign obalu produktové řady minerálních vod Zlatá Studňa

Pro společnost Zlatá studňa - významného slovenského výrobce více než 80 druhů nealkoholických nápojů jsme zpracovali grafický návrh redesignu produktové řady minerálních vod Zlatá studňa. Grafický koncept nové etikety pramenité vody Zlatá studňa vychází ze snahy vytvořit moderní, líbivou ale zároveň konzervativní etiketu, která by svým vzhledem oslovila požadovanou cílovou skupinu ve věku 20 až 50 let.

Grafický design etikety je postaven na několika vzájemně propojených prvcích. Základním stavebním prvkem etikety je nový logotyp Zlatá studňa. Typografie má jemné, oblé a bezpatkové tvary, je dobře čitelná a navazuje na jednoduchost konkurenčních logotypů používaných jak u nás, tak i ve světě. Segmentace je zajištěna barevným odlišením etiket. Modrá pro nesycenou, zelená pro jemně sycenou a červená pro sycenou vodu. Zákazníci jsou na tuto segmentaci zvyklí a není důvod ji barevně měnit. Nezbytným doplňkem grafiky celé etikety je pak piktogram “optimálně mineralizovaná”, který upozorňuje na možnost každodenní konzumace bez potřeby střídání s jinou značkou.

 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky