Redakční systém – CMS (Content Management System)

Redakční systém umožňuje jednoduchou a intuitivní správu veškerého obsahu internetových stránek s maximem funkcí, potřebných pro publikování na internetu. Redakční systém je určen především zákazníkům, kteří budují své internetové stránky jako marketingový nástroj pro získávání nových kontaktů a poptávek. Hlavní výhodou redakčního systému je tvorba obsahu stránek bez závislosti na programátorech nebo reklamním studiu. Po implementaci redakčního systému má zákazník širokou škálu možností práce s internetovými stránkami včetně rozšiřování a změn veškerého obsahu internetových stránek.

Mezi další výhody redakčního systému patří také jeho vhodnost pro SEO marketing. Redakční systém umožňuje kompletní správu SEO komponent – u všech stránek máte možnost editovat titulky stránek, url adresy včetně klíčových slov (tzv. url rewriting), nadpisy stránek, meta titulky, meta popisky, klíčová slova, odkazy a také součásti obsahu stránek. Zkušenější uživatelé pak mohou pracovat přímo s html kódem. Pokud bude zdrojový kód Vašich www stránek XHTML validní a sémanticky korektní budou Vaše stránky také mnohem lépe indexovatelné vyhledávacími roboty pro fulltextové vyhledávání.

Grafika – webdesign redakčního systému je definován pomocí CSS stylů. Výhodou použití CSS je především striktní oddělení obsahu stránek od grafického vzhledu stránek - webdesignu. Grafika je oddělena od webových stránek z důvodu rychlejšího načítání stránek, grafiku je možno v budoucnu měnit bez nutnosti změny redakčního systému a jeho obsahu. Tímto technickým řešením dosahujeme také výrazně vyšších rychlostí při načítání www stránek a uživatelsky příjemnějšího vykreslování stránek při načítání.

 

 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky