Multimediální prezentace společnosti OVAK a. s.

Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme vytvořili multimediální prezentaci. Koncept audiovizuální prezentace vychází ze snahy vytvořit přehlednou, moderní a reprezentativní videoprezentaci, která by svým grafickým i multimediálním zpracováním reprezentovala postavení společnosti Ostravské vodárny a kanalizace a. s. v Moravskoslezském regionu a daném oboru.


Grafika multimediální prezentace je postavena především na fotografiích Milana Bureše a jednotném vizuálním stylu společnosti. Jednotlivé předěly zobrazují průřez celou společností a jsou rozděleny jednoduchými slogany (hesly). Hudbu k multimediální prezentaci složil Petr Adamec a komentář namluvil Norbert Lichý. Prezentaci bude využívat společnosti OVAK a. s především na výstavách, reprezentačních plesech nebo firemních akcích.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky