Reklama na dopravních prostředcích - polepy automobilů, nákladních aut, prostředků MHD a kamiónů

Reklama na dopravních prostředcích - polepy automobilů, nákladních aut, prostředků MHD a kamiónů

Velmi zajímavým nosičem velkoplošné outdoorové reklamy jsou dopravní prostředky. Patří mezi ně nejen firemní automobily, ale i prostředky městské hromadné dopravy, které jsou dlouhodobě velmi oblíbené. Výhodou těchto nosičů je, že jsou neustále v pohybu a potencionální zákazníci mohou zhlédnout stejnou reklamu na více místech. Účinnost této reklamy je tím znásobena, protože zákazník nabývá pocitu, že byl touto reklamou osloven několikrát.


Outdoor - velkoplošná venkovní reklama, velkoplošný tisk, řezaná reklama

Outdoor - velkoplošná venkovní reklama, velkoplošný tisk, řezaná reklama

Je dalším z velice důležitých prvků reklamní komunikace. Svou vizualizací se vrývá do povědomí potenciálních zákazníků. Jednoduše by se tato reklama dala vyjádřit sloganem „vidět a být viděn“. A kdo je vidět, o tom se ví a toho oslovují zákazníci. Podle posledních průzkumů vyšlo najevo, že velkoplošná reklama osloví až 75% lidí, kteří kolem procházejí nebo projíždějí. U velkoplošné reklamy je velice důležitá její jednoduchá srozumitelnost.


Billboardy, bannery, velkoplošná reklama - čeho se vyvarovat

Billboardy, bannery, velkoplošná reklama - čeho se vyvarovat

Zásadní chybou při tvorbě velkoplošné reklamy je množství komunikovaných informací nebo špatné zacílení dané reklamy. Pokud kolem billboardu projíždí zákazník 50ti kilometrovou rychlostí, tak je schopen zachytit jen omezené množství informací (logo, slogan, fotku výrobku, www stránky) a ostatní jednoduše nevidí. Proto je potřeba při tvorbě velkoplošné reklamy klást důraz na jednoduché a dobře zapamatovatelné sdělení navazující na vizuální styl dané firmy či produktu.


Nejběžnější formy velkoplošné venkovní reklamy

Nejběžnější formy velkoplošné venkovní reklamy

Mezi nejběžnější formy velkoplošné reklamy patří polepy aut, reklamní cedule a poutače, orientační systémy, billboardy, megaboardy,CLV – citylighty, reklamní lavičky, bantexové plachty, prostředky městské hromadné dopravy jako autobusy, trolejbusy nebo tramvaje.Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky