Almanach k 100. výročí založení vodárny v Nové Vsi - grafické zpracování, scan, sazba, tisk

Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s. jsme u příležitosti 100. výročí založení vodárny v Nové Vsi vytvořili tištěný Almanach. Naší snahou bylo navázat na historii a nenásilnou formou zapracovat do Almanachu historické dokumenty a fotografie. Celý Almanach je vytišten na matném ofsetovém papíru a veškerých "historických efektů" je docíleno pomocí grafiky. Všechny strany Almanachu májí svůj originální grafický podklad, fotografie jsou zapracovány do rámečků, které vypadají jako staré fotoalbum. Pro sazbu textu jsme zvolili patkový font, který dodává celé tiskovině reprezentativní a zároveň historický rozměr. Abychom docíli ještě věrnějšího vzhledu prvorepublikové publikace, zvolili jsme jako finální úpravu celého Almanachu kulacení rohů.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky